top of page

DOSTAWA I PŁATNOŚCI - ZASADY

Dostawa:

Towar wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej na wskazanych przez Klienta adres. Dostawa trwa do 48h (w dni robocze!) od daty nadania.

Od daty opłacenia zamówienia nadanie przesyłki następuję w ciągu 2 dni roboczych. Czas ten jest związany z aktywacją urządzenia, instalacją baterii oraz pierwszym fabrycznym rozruchem. Otrzymujesz urządzenie gotowe do działania od razu po wyjęciu z opakowania!

Towaru nie wysyłamy za pobraniem – istnieje możliwość płatności poprzez serwis PayU oraz realizacji płatności przelewem (wysyłka realizowana do 48h od momentu zaksięgowania wpłaty).

Na wszelkie pytania i wątpliwości odpowie nasze Biuro Obsługi klienta, czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00:

 22 212 19 71 / atracker@cartrack.pl

Zwrot towaru:

Formularz odstąpienia od umowy jest do pobrania TUTAJ, a dodatkowo dołączony jest do każdego zamówienia (znajduje się w pudełku wraz z każdym urządzeniem).

Każde urządzenie objęte jest 12 miesięczną gwarancją producenta. Gwarancja nie obejmuje baterii i dotyczy wyłącznie poprawnego działania A-Trackera CT 24/48.

Zwrot towaru należy dokonywać wraz z wypełnionym formularzem na adres: Cartrack Polska Sp. z.o.o. ul. Rtm. Pileckiego 67, 02.781 Warszawa.

Na wszelkie pytania i wątpliwości odpowie nasze Biuro Obsługi klienta, czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00:

22 212 19 71 / Atracker@cartrack.pl

Informacje dotyczące korzystania z prawa odstąpienia od umowy /

wzór pouczenia o odstąpieniu od umowy.

I. Prawo odstąpienia od umowy

1. Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny.

Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy (odbioru Urządzenia Cartrack).

2. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas: Cartrack Polska sp. z o.o. ul. rtm. W. Pileckiego 67, 02-781 Warszawa , email: atracker@cartrack.pl o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą, faksem lub pocztą elektroniczną).

Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe.

Mogą Państwo również wypełnić i przesłać formularz odstąpienia od umowy lub jakiekolwiek inne jednoznaczne oświadczenie drogą elektroniczną na naszej stronie internetowej [proszę wstawić adres strony internetowej]. Jeżeli skorzystają Państwo z tej możliwości, prześlemy Państwu niezwłocznie potwierdzenie otrzymania informacji o odstąpieniu od umowy na trwałym nośniku (na przykład pocztą elektroniczną).".

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

II. Skutki odstąpienia od umowy

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności za Urządzenie Cartrack, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem.

Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

 Proszę odesłać lub przekazać nam rzecz lub  niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni.

Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu towarów. Wysokość tych kosztów szacowana jest maksymalnie na kwotę około 50 PLN.

Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

bottom of page