Monitoring łodzi, motorówek i jachtów – całkowite zabezpieczenie dowolnej jednostki pływającej w zas

Niezależnie od tego czy Twój jacht cumuje w marinie na francuskiej riwierze, przycumowany jest na chorwackim wybrzeżu czy stacjonuje w jednym z mazurskich portów – możesz zatroszczyć się o jego absolutne bezpieczeństwo i monitorować jego położenie nawet przez 4 lata! Najnowocześniejsze na rynku trackery GPS pozwalają bez problemu z poziomu funkcjonalnej aplikacji na telefon, z dowolnego miejsca na świecie, kontrolować położenie swojej drogocennej własności.


Koniec sezonu na yachting, wyprawy realizowane na łodzi, zastrzyk adrenaliny dzięki skuterom wodnym czy powiększanie banku pozytywnych wspomnień dzięki przygodom na jeziorach, zbiornikach czy otwartych morzach nie musi oznaczać obawy przed kradzieżą naszych drogocennych własności. Niezależnie od tego czy jesteś właścicielem jednej maszyny, czy prowadzisz biznes oparty o wypożyczalnię sprzętu motorowodnego możesz cieszyć się spokojem ducha i zminimalizować bezpowrotną utratę swoich własności. Jak to zrobić?
Monitoring łodzi, jachtu i sprzętu motorowodnego.


- zainwestuj w urządzenie, które gwarantuje Ci bezawaryjną pracę przez lata i nie wymaga nieustannego wymieniania baterii lub też ładowania. To kluczowe, jeżeli chcesz monitorować jednostkę pływającą oddaloną o setki, a nieraz tysiące kilometrów od domu. Co ważne, zdecyduj się na rozwiązanie które działa nie tylko na terenie Polski, ale skutecznie zabezpiecza Twoją własność na terenie całej Europy w cenie, wraz z możliwością działania na całym globie! Przecież łódź się przemieszcza, chcesz zwiedzać nowe zakątki i lądy – nie ograniczaj się zasięgiem sieci komórkowej i siatki GPS tylko na terenie Polski!


- zdecyduj się na tracker GPS który został stworzony o wieloletnim działaniu w trudnych warunkach atmosferycznych. Zmienna pogoda, szeroki zakres temperatur, wodoorponość, nieczułość mechanizmu na pył i bardzo twarda obudowa to absolutnie kluczowe właściwości produktów, które mają chronić maszyny wystawione na działanie wody, dużą wilgotność, uderzenia i mocno skrajne temperatury. Złodzieje uderzają w nieoczywistych porach, dlatego sprawdź jak Twoje nowe urządzenie radzi sobie z wykrywaczami GPSów, które stosowane są przez przestępców w celu znalezienia i wyeliminowania „przeszkody”.


- sprawdź