top of page

Monitoring łodzi, motorówek i jachtów.

Zaktualizowano: 5 kwi 2022

Niezależnie od tego czy Twój jacht cumuje w marinie na francuskiej riwierze, przycumowany jest na chorwackim wybrzeżu czy stacjonuje w jednym z mazurskich portów – możesz zatroszczyć się o jego absolutne bezpieczeństwo i monitorować jego położenie nawet przez 4 lata! Najnowocześniejsze na rynku trackery GPS pozwalają bez problemu z poziomu funkcjonalnej aplikacji na telefon, z dowolnego miejsca na świecie, kontrolować położenie swojej drogocennej własności.


Koniec sezonu na yachting, wyprawy realizowane na łodzi, zastrzyk adrenaliny dzięki skuterom wodnym czy powiększanie banku pozytywnych wspomnień dzięki przygodom na jeziorach, zbiornikach czy otwartych morzach nie musi oznaczać obawy przed kradzieżą naszych drogocennych własności. Niezależnie od tego czy jesteś właścicielem jednej maszyny, czy prowadzisz biznes oparty o wypożyczalnię sprzętu motorowodnego możesz cieszyć się spokojem ducha i zminimalizować bezpowrotną utratę swoich własności. Jak to zrobić?
Monitoring łodzi, jachtu i sprzętu motorowodnego.


- zainwestuj w urządzenie, które gwarantuje Ci bezawaryjną pracę przez lata i nie wymaga nieustannego wymieniania baterii lub też ładowania. To kluczowe, jeżeli chcesz monitorować jednostkę pływającą oddaloną o setki, a nieraz tysiące kilometrów od domu. Co ważne, zdecyduj się na rozwiązanie które działa nie tylko na terenie Polski, ale skutecznie zabezpiecza Twoją własność na terenie całej Europy w cenie, wraz z możliwością działania na całym globie! Przecież łódź się przemieszcza, chcesz zwiedzać nowe zakątki i lądy – nie ograniczaj się zasięgiem sieci komórkowej i siatki GPS tylko na terenie Polski!


- zdecyduj się na tracker GPS który został stworzony o wieloletnim działaniu w trudnych warunkach atmosferycznych. Zmienna pogoda, szeroki zakres temperatur, wodoorponość, nieczułość mechanizmu na pył i bardzo twarda obudowa to absolutnie kluczowe właściwości produktów, które mają chronić maszyny wystawione na działanie wody, dużą wilgotność, uderzenia i mocno skrajne temperatury. Złodzieje uderzają w nieoczywistych porach, dlatego sprawdź jak Twoje nowe urządzenie radzi sobie z wykrywaczami GPSów, które stosowane są przez przestępców w celu znalezienia i wyeliminowania „przeszkody”.


- sprawdź przed zakupem kto jest dostawcą technologii i jak wygląda całościowe korzystanie z usługi. Jeżeli kupujesz jedynie małą kosteczkę, a następnie musisz martwić się o dokupienie oprogramowania, parowanie z telefonem i kombinowanie – odpuść sobie. Kup komplet, tj. urządzenie wraz z dostępem do prostego w obsłudze systemu posiadającego bardzo dobrze zaprojektowaną aplikację mobilną. Upewnij się, że kupujesz nie tylko samą technologię ale i obsługę podczas całego okresu trwania umowy (abonamentowej lub „płatnej z góry”). Ważne jest możliwość skierowania swoich próśb, problemów i rozwiązania sytuacji awaryjnych o każdej porze dnia i nocy – mówimy o bezpieczeństwie Twoich drogocennych rzeczy! Centrum Monitoringu 24/7/365 to zdecydowanie nie standard – zadbaj, aby w przypadku Twoich zakupów ten element był obecny.


- porównaj parametry techniczne. Warto wiedzieć z jakiego materiału zbudowana jest obudowa i czy jest odporna na wszelkie pęknięcia i zarysowania. Nie można przejść obojętnie obok samego kształtu trackera GPS, który powinien być ergonomiczny i łatwy do zamocowania (uchwyty montażowe, płaskie powierzchnie do przyklejenia). Należy zwrócić uwagę na jego wymiary oraz wagę – kluczowe jest jego ukrycie i zakamuflowanie tak, aby nie rzucał się w oczy złodziejowi.


- kup najlepszy na rynku produkt, który posiada polskiego dystrybutora i krajową gwarancję. W przypadku awarii nic tak nie irytuje jak tygodnie oczekiwania na przesyłkę zwrotną lub oczekiwanie na anglojęzycznej infolinii. W przypadku polskiej firmy z własnym serwisem i gwarancją na lata Klient będzie czuł dodatkowe bezpieczeństwo i pełną satysfakcję z dokonanego wyboru.


- nie trać czasu na zabawki i tanie plastikowe pudełeczka. Zapomnij o tanich ofertach, których jedyną przewagę jest cena. Poddając się takim płytkim ofertom Klient naraża się na awaryjność, niską jakość, problemy eksploatacyjne i serwisowe. Zakup dobrego trackera GPS to sztuka myślenia o potrzebach i problemach jakie mogą wystąpić w związku z monitoringiem jachtu, łodzi czy motorówki w okresie wielu lat. Czas więc na dobre inwestycje w urządzenia, o które nie trzeba się martwić i nieustannie troszczyć.

Tracker GPS – zabezpieczenie łodzi, jachtu i motorówki.


Na rynku dostępny jest już rewolucyjne urządzenie, które spełnia wszystkie wyżej wymienione kryteria i łączy w sobie najlepsze cechy jakie może oferować tracker GPS na rynku – A-Tracker by Cartrack Polska w odsłonie modelowej CT24 lub CT48.


A-Tracker to rewolucyjny, lekki, mały, ergonomiczny oraz niezwykle wytrzymały i wydajny moduł GPS, który działa na terenie całej Europy przez 2 (CT24) lub 4 (CT48) lata. Ponadto obłożony jest odpowiednio 2 lub 4 letnią gwarancją Cartrack Polska, najczęściej wybieranego dostawcy usług telemetrycznych w Polsce, który codziennie dba o bezpieczeństwo ponad 38 000 monitorowanych pojazdów, a w skali globu – na 24 rynkach zabezpiecza ponad 1 200 000 aut! A-Tracker to gwarancja jakości, wytrzymałości, trwałości i nade wszystko – bezpieczeństwa maszyny, urządzenia lub rzeczy do której zostanie przymocowany, przeklejony lub przykręcony.A-Tracker został zaprojektowany jako zaawansowany moduł śledzący, gotowy do działania od razu po wyjęciu z pudełka, kompatybilny z indywidualnym kontem w systemie Cartrack Polska, który to idealnie działa poprzez dedykowaną aplikację mobilną. Zakup A-Trackera gwarantuje wysokiej klasy ochronę poprzez Centrum Monitoringu 24/7/365 oraz wysokiej jakości obsługę BOK – dla Cartrack Polska sprzedaż nie zamyka kontaktu z Klientem, a dopiero rozpoczyna wspólny, wieloletni, kontrakt i opiekę. Warto zainwestować środki w urządzenie o topowych światowych parametrach, a nie szukać tanich, niedopracowanych i wybrakowanych odpowiedników na portalach aukcyjnych.100 wyświetleń1 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

1 Kommentar


Hellow

Gefällt mir
bottom of page