Recenzje i opinie klientów: moduł lokalizacji GPS A-Tracker

A-Tracker już od kilkunastu tygodni znajduje praktyczne zastosowanie u polskich klientów detalicznych i biznesowych. Profesjonalny moduł GPS, o niezwykle rozbudowanych parametrach i możliwościach użytkowania, poddawany sprawdzany jest w realnych codziennych zadaniach.
A-Tracker wspaniale sprawdza się w monitorowaniu i zabezpieczaniu różnych obiektów:


· maszyn,

· pojazdów,

· motorów,

· przedmiotów,

· urządzeń.


Nie ma co więcej pisać, niech swoimi słowami opowiedzą Wam o A-Trackerze Klienci, którzy już sprawdzili jego działanie osobiście:„A-Tracker wypadł najlepiej „na pieprze” w testach porównawczych”: Tomek Szostakowiecz, Wrocław.


Cześć! Sezon na jednoślady praktycznie się już skończył, a to idealna okazja aby zainwestować w dodatkowe bajery do swoich motorów. Ja osobiście ma dwie wspaniałe maszyny: Kawasaki Ninja do upalania na torze i Triumph Rocket III Roadster, do wypraw i włóczenia się po całej Europie. Nie ukrywam – to drogie zabawki, ale kocham uczucie wolności jakie dają.


W prywatnych samochodach mam system monitoringu, i pomyślałem, że warto otoczyć dodatkową ochroną moje motory. Na wypadek kradzieży, po prostu minimalizuję ryzyko że stracę je na zawsze, i mogę pomóc policji w szybkiej reakcji. Zrobiłem reaserch w necie, znalazłem kilka ofert i porównałem je ze sobą. Cena nie była tutaj ważna – za jakość i trwałość trzeba zapłacić, inaczej narażamy się na jakiś bubel.


A-Tracker wypadł najlepiej „na pieprze” w testach porównawczych. Bije na głowę konkurencję pod kątem trwałości baterii. Wodoszczelność i nieczułość na drastyczne zmiany temperatur idealnie nadawały się pod montaż przy motorach. Mi spodobało się jeszcze to, że