top of page

Recenzje i opinie klientów: moduł lokalizacji GPS A-Tracker

A-Tracker już od kilkunastu tygodni znajduje praktyczne zastosowanie u polskich klientów detalicznych i biznesowych. Profesjonalny moduł GPS, o niezwykle rozbudowanych parametrach i możliwościach użytkowania, poddawany sprawdzany jest w realnych codziennych zadaniach.
A-Tracker wspaniale sprawdza się w monitorowaniu i zabezpieczaniu różnych obiektów:


· maszyn,

· pojazdów,

· motorów,

· przedmiotów,

· urządzeń.


Nie ma co więcej pisać, niech swoimi słowami opowiedzą Wam o A-Trackerze Klienci, którzy już sprawdzili jego działanie osobiście:„A-Tracker wypadł najlepiej „na pieprze” w testach porównawczych”: Tomek Szostakowiecz, Wrocław.


Cześć! Sezon na jednoślady praktycznie się już skończył, a to idealna okazja aby zainwestować w dodatkowe bajery do swoich motorów. Ja osobiście ma dwie wspaniałe maszyny: Kawasaki Ninja do upalania na torze i Triumph Rocket III Roadster, do wypraw i włóczenia się po całej Europie. Nie ukrywam – to drogie zabawki, ale kocham uczucie wolności jakie dają.


W prywatnych samochodach mam system monitoringu, i pomyślałem, że warto otoczyć dodatkową ochroną moje motory. Na wypadek kradzieży, po prostu minimalizuję ryzyko że stracę je na zawsze, i mogę pomóc policji w szybkiej reakcji. Zrobiłem reaserch w necie, znalazłem kilka ofert i porównałem je ze sobą. Cena nie była tutaj ważna – za jakość i trwałość trzeba zapłacić, inaczej narażamy się na jakiś bubel.


A-Tracker wypadł najlepiej „na pieprze” w testach porównawczych. Bije na głowę konkurencję pod kątem trwałości baterii. Wodoszczelność i nieczułość na drastyczne zmiany temperatur idealnie nadawały się pod montaż przy motorach. Mi spodobało się jeszcze to, że w cenie mam roaming w całej Europie i dostęp do aplikacji, w której widzę oba monitorowane motory na raz - super pomyślane!


I powiem Wam że szacunek dla tego, kto wymyślił te uchwyty montażowe – ułatwiają mocowanie pod siodłem! Pozdrawiam z Wrocławia!


Moja ocena:

· Łatwość instalacji: 5/5

· Funkcjonalność: 5/5

· Design: 4,5/5

· Bateria: 5/5

· Cena za jakość: 5/5


 

„Od razu poleciłem kumplom i wiem, że już kilku z nich śmiga po śląskich

bezdrożach z A-Trackerem”: Paweł Tomalewski, Żywiec


Przez wiele lat inwestowałem w budowę własnej zmoty, dopieszczałem ją i sprawdzałem w naprawdę ciężkich offroadowych terenach koło Żywca i Wisły. Moja maszyna musi być zabezpieczona przed potencjalną kradzieżą, dlatego już wcześniej kupiłem kilka trackerów GPS – żaden się nie sprawdzał. Aż do tej pory.


Byłem sceptyczny wobec możliwości A-Trackera – sama testował już kilka tanich, dostępnych na serwisach aukcyjnych rozwiązań, które bardzo szybko po prostu „umierały”; w jednym pierwsze uderzenie w ziemię spowodowało trwałe pęknięcie obudowy i uszkodzenie wewnętrznego mechanizmu, w drugim – pierwsza mżawka i wilgoć trwale zniszczyły elektronikę, a w innym – musiałem sam pamiętać, żeby co 3 lub 4 tygodnie ładować sprzęt ładowarką. Paranoja i koszmar. A-Tracker to inwestycja w profesjonalny sprzęt – widać i czuć to od razu po wyjęciu urządzenia z pudełka. To nie zabawka, a solidna, wodoszczelna i trwała konstrukcja z baterią na 4 lata.


Powiem Wam, że testuję już A-Trackera od ponad 2 miesięcy – upalałem moją zmotę w totalnie dzikich rejonach Lasów Hasztuba, w gigantycznym błocie, w niskich temperaturach i przy ciężkich wibracjach maszyny. Nie było żadnego problemu z działaniem urządzenia! Nie interesują mnie metki tylko niezawodność – i to dostałem. Od razu poleciłem kumplom i wiem, że już kilku z nich śmiga po śląskich bezdrożach właśnie z Waszym urządzeniem. Dobra robota!


Moja ocena:

· Łatwość instalacji: 4/5

· Funkcjonalność: 5/5

· Design: 4/5

· Bateria: 5/5

· Cena za jakość: 4,5/5

 

„A-Trackery mam spięte w jednej aplikacji i łatwo mogę o każdej porze dnia i nocy śledzić czy mój sprzęt jest bezpieczny”: Wojciech Kaliros, Warszawa


Mam firmę budowlaną, prowadzę również wypożyczalnię sprzętu na terenie Warszawy i przylegających do stolicy powiatów. Coraz częściej spotykałem się z tym, że Klient bierze mój sprzęt, mówi gdzie będzie używany, a po czasie okazuje się, że za inną stawkę wypożyczył go dalej, a moje maszyny pracują nawet 200 km od bazy! To wbrew umowie i moim standardom. Musiałem coś z tym zrobić.


No i na początku tego roku poczyniłem również kilka inwestycji w nowe agregaty, zagęszczarki, glebogryzarki spalinowe i minikoparki – typowo pod wynajem. Czasy mamy obecnie niepewne, jest mniej zleceń. Nie stać mnie na utratę tych maszyn, tym bardziej, że płacę za nie comiesięczny leasing. Zdecydowałem się na zabezpieczenie ich właśnie A-Trackerem, na wypadek gdyby ktoś chciał przywłaszczyć moją własność. Wszystkie A-Trackery mam spięte w jednej aplikacji i łatwo mogę o każdej porze dnia i nocy śledzić czy mój sprzęt jest bezpieczny, i czy jest użytkowany w zadeklarowanym miejscu. Mam po prostu spokojną głowę i nie musze się martwić pierdołami, jak ładowanie baterii, ubłocenie i zachlapanie modułu, temperatura zewnętrzna czy jakość sygnału. Wszystko w komplecie. A-Tracker to twarda sztuka, odpowiednia do zadań specjalnych – dzięki za dobry towar!


Moja ocena:

· Łatwość instalacji: 4,5/5

· Funkcjonalność: 5/5

· Design: 4,5/5

· Bateria: 5/5

· Cena za jakość: 5/5


 

„Zdecydowałam, że nie będzie kompromisów w tym temacie i kupiłam od Was kilkanaście A-Trackerów. I to był strzał w dziesiątkę!”: Klaudia Podchorodnicka, Konstantynów Łódzki


Jestem właścicielką kilku wakeportów na Pomorzu. Mam punkty w okolicach Trójmiasta. To biznes sezonowy, jednak oparty w dużej mierze na zaufaniu wobec osób, które zatrudniam na miejscu. Prowadzę również inne działalności w centralnej Polsce, i po prostu nie mam czasu aby cały czas doglądać tego co dzieje się na północy kraju. Zainwestowałam dziesiątki tysięcy złotych w sprzęt, załogę, ubezpieczenia i lokale itd. Z tego względu zdecydowałam się również kupić kilkanaście A-Trackerów, żeby kontrolować gdzie jest mój sprzęt, czy ktoś go po prostu nie ukradł i nie wywiózł. Ostatnio rozszerzyłam usługi o małe motorówki i skutery – to był dla mnie bodziec do zakupu. Płacę kredyty i nie dopuszczam do siebie myśli, że mogłabym zostać brutalnie okradziona – zostałaby na lodzie.


Szukałam urządzenia które jest wodoszczelne, działa przynajmniej 2 sezony na jednej baterii i jest po prostu wytrzymałe. Przejrzałam cały internet i powiem Wam, że wszystkie oferowane maszynki były po prostu chińskimi zabawkami. Zdecydowałam, że nie będzie kompromisów w tym temacie i kupiłam od Was kilkanaście A-Trackerów. I to był strzał w dziesiątkę! Wszystko mam w jednej wygodnej apce, z pod Łodzi kontroluję swój sprzęt koło Trójmiasta. Woda, deszcz, niska temperatura, otarcia – cały czas Wasze skrzyneczki są sprawne i działają, bajka!


Moja ocena:

· Łatwość instalacji: 5/5

· Funkcjonalność: 5/5

· Design: 5/5

· Bateria: 5/5

· Cena za jakość: 5/5
A-Tracker to wydajne, lekkie, mobilne, uniwersalne i niezwykle trwałe urządzenia GPS działające w ekosystemie Cartrack Polska. Przejdź do sklepu i zamów swój egzemplarz.304 wyświetlenia1 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

1 Comment


Dzięki za świetny artykuł. Uwielbiam Twojego bloga i jestem w trakcie promowania mojego projektu. Dlatego zachęcam do dodawania bardziej atrakcyjnych wizualnie zdjęć do artykułów. Zwykle używam motyl na twarzy zdjęcia z jednego słynnego zdjęcia stockowego. W końcu konsekwentne stosowanie wysokiej jakości fotografii, które pasują do brandingu projektu, może pomóc w stworzeniu silnej tożsamości marki. Wizualna spójność zwiększa świadomość marki i pozwala użytkownikom łatwo powiązać obrazy projektu z jego podstawowymi wartościami i ofertami.

Like
bottom of page